loading

Kontakt z nami


Notice: Trying to access array offset on value of type null in /mnt/var/www/html/test.omega-es.pl/wp-content/themes/omega-es/template-contact.php on line 36

Dowiedz się więcej o naszych rozwiązaniach

Skontaktuj się z naszym ekspertem!


  Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zamieszczonych w powyższym formularzu kontaktowym przez Omega Enterprise Services Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, Al. Jerozolimskie 98, 00-807 Warszawa, w celu obsługi zapytań.
  Klauzula informacyjna
  Administratorem Twoich danych osobowych jest Omega Enterprise Services Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie… Więcej
  ×

  Klauzula informacyjna

  Administratorem Twoich danych osobowych jest Omega Enterprise Services Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, Al. Jerozolimskie 98, 00-807 Warszawa.

  Twoje dane będą przetwarzane zgodnie z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) (Dz.Urz. UE L 119, s. 1), „RODO”.

  Masz prawo żądać od administratora realizacji praw przysługujących Ci zgodnie z powszechnie obowiązującymi przepisami prawa w tym prawa dostępu do swoich danych, ich sprostowania, przenoszenia, usunięcia, prawa do ograniczenia przetwarzania danych a także prawa do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania. W związku z przetwarzaniem Twoich danych osobowych przez administratora przysługuje Ci prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.

  W oparciu o Twoje dane osobowe administrator nie będzie podejmował wobec Ciebie zautomatyzowanych decyzji, w tym decyzji będących wynikiem profilowania, Administrator nie zamierza przekazywać Twoich danych do państwa trzeciego ani do organizacji międzynarodowych.

  Podanie przez Ciebie danych jest dobrowolne, ale konieczne do realizacji celu ich przetwarzania.

  Zgodę można w każdej chwili wycofać, poprawić lub zmienić. Wycofanie zgody nie będzie miało skutków w stosunku do danych przetwarzanych przed jej wycofaniem.


  Omega Enterprise
  Services Sp. z o. o.

  Al. Jerozolimskie 98
  00-807 Warszawa
  Tel. +48 22 393 69 96
  Fax. +48 22 393 69 97
  e-mail: kontakt@omega-es.pl
  NIP: 701-06-79-385
  Regon: 366959182