loading

Nasza oferta

Skoncentruj się na głównych działaniach swojej firmy i powierz usługi IT naszym ekspertom. Jesteśmy w stanie wykonać każde powierzone nam zadanie z zakresu usług IT i nie boimy się nowych wyzwań! Współpraca oparta na zaufanych relacjach pozwoli nam przyczynić się do lepszego zarządzania Twoją firmą. Możesz liczyć na nasz profesjonalizm, sumienność i profesjonalne wsparcie na każdym etapie naszych działań.

Nasze usługi

Integracja sieciowa

Sprawdź nasze możliwości w budowie sieci korporacyjnych, operatorskich, Data Center, oraz sieci kampusowych i sieci WAN

Usługi IT

Odpowiadamy za prawidłowe funkcjonowanie infrastruktury informatycznej klienta. Nasz zespół inżynierów zadba o komfort pracy Twojej firmy.

Chmura i usługi chmurowe

Skorzystaj w pełni z gwarancji maksymalnego bezpieczeństwa, ciągłości działania usług i profesjonalnego wsparcia 24/7/365.

Usługi profesjonalne

W ramach usługi zapewniamy pełną analizę i niezależną ocenę zasobów IT organizacji oraz wskazujemy, przekazanie na zewnątrz których obszarów IT będzie efektywne i bezpieczne dla organizacji Klienta.

Bezpieczeństwo

Skorzystaj z naszej wiedzy, aby zapewnić swojej firmie najwyższy poziom bezpieczeństwa IT.

Integracja systemów IT

Skorzystaj z naszego doświadczenia w projektowaniu i budowaniu infrastruktury IT w Twojej firmie.

Integracja Audio-Wideo

Zintegrujemy technologię komunikacyjną i umożliwimy organizowanie spotkań w dowolnym miejscu i czasie, zwiększając w ten sposób produktywność pracowników.

Instalacje niskoprądowe

Świadczymy kompleksowe usługi we wszystkich obszarach instalacji systemów niskonapięciowych. Doradzamy i dostarczamy sprzęt, wykonujemy instalacje oraz opowiadamy za ich utrzymanie. 

Automatyzacja procesów

Profesjonalne aplikacje biznesowe wspierające procesy, które nie znalazły się w systemach ERP czy CRM, są zarządzane w Excelu lub na papierze. Gotowe aplikacje dostępne od ręki lub pełna customizacja.