loading

Usługi IT

W związku z transformacją cyfrową i zaawansowanymi usługami opartymi na technologii informatycznej, wdrażanie kluczowych procesów biznesowych stało się częstsze. Zapewnienie ciągłości biznesowej jest obecnie podstawowym i największym wyzwaniem stojącym przed zespołami IT. Przerwanie pracy systemu informatycznego utrudni normalne funkcjonowanie organizacji i może skutkować znaczną stratą finansową i wizerunkową. W zapewnianiu bezpieczeństwa i ciągłości systemów i procesów IT oraz usług IT są na odpowiednio wysokim poziomie, oczekiwania komitetu zarządzającego firmy stale rosną.
 loading

Outsourcing IT

Naszym Klientom oferujemy outsourcing specjalistów IT oraz zespołów projektowych. Realizowany przez nas model współpracy – opiera się na zrozumieniu potrzeb i wspólnej realizacji celów biznesowych Klienta. Przejmujemy opiekę nad całymi systemami IT lub obszarami wskazanymi przez Klientów, zapewniając zachowanie operacyjnej ciągłości biznesowej. Naszym nadrzędnym celem jest być nie tylko dostawcą usług, lecz przede wszystkim wiarygodnym partnerem technologicznym wspierającym sukces Klienta.

Dowiedz się więcej
 loading

Usługi serwisowe

Co charakteryzuje naszą obsługę serwisową?

  • wycena kosztów naprawy przed wykonaniem usługi,
  • krótki czas oczekiwania na reakcję serwisu,
  • jakość usług na możliwie najwyższym poziomie,
  • możliwość otrzymania urządzenia zastępczego na czas naprawy*,
  • doradztwo techniczne,

*ustalane indywidualnie

Zapytaj o indywidualną wycenę
 loading

Przeprowadzki IT

Oferowana przez Omega Enterprise Services usługa przeprowadzki, jest kompleksowa i pomaga naszym Klientom nawet w najbardziej specyficznych rozwiązaniach. Wiemy, że chcesz, żeby Twoja przeprowadzka przebiegła szybko i bezproblemowo, dlatego zapewniamy szereg wyspecjalizowanych usług, specjalnie dla Ciebie.

Kompleksowo zajmiemy się całością przeprowadzki, włącznie z przeniesieniem całej serwerowni. Nasi specjaliści potrafią bezpiecznie przetransportować wartościowe urządzenia oraz sprzęt. Usługa jest kompleksowa i oferujemy również możliwość odłączania, podłączania i uruchomienia przeniesionych urządzeń.

Dzięki naszej usłudze przeprowadzki IT okaże się, że cały ten proces może być prosty. Pomożemy przeprowadzić ten proces w zgodzie z najwyższymi standardami. Każdy przeprowadzany element podlega ubezpieczeniu – bezpieczeństwo przenoszonych elementów jest dla nas priorytetem.

CO ZYSKUJESZ, DECYDUJĄC SIĘ NA ENTERPRISE IT?

Powierzenie obsługi informatycznej profesjonalistom
Wzrost wydajności i stabliności
Dostęp do najnowszej technologii i zasobów wiedzy informatycznej
Zmniejszenie wysyka poprzez zrzeczenie się części odpowiedzialności na rzecz outsourcera
Koncetrację firmy na realizacji celów biznesowych
Zwiększenie przychodów poprzez minimalizację kosztów operacyjnych
Niezawodny system danych